اول دستور این کیک مرغ رو داشته باشین که عکسشو دو پست قبل گذاشتم.

موادلازمش: 
تخم مرغ 6 عدد
آرد 2 لیوان
روغن 1 لیوان سرخالی
شیر 1 لیوان
بکین پودر 2 قاشق مرباخوری
مواد داخل کیک رو میتونید هرچی دوست دارید بذارید. ولی خب چون اسمش کیک مرغه من مرغ و قارچ و پیاز و فلفل دلمه ای و یه کمی سوسیس ریختم. میتونید گوشت چرخ کرده هم به جای مرغ استفاده کنید ولی با مرغش خوشمزه تره.
تخم مرغ ها رو با کمی زعفرون خوب هم بزنید تا حسابی کف کنه. آرد و یه ذره نمک و بکین پودر رو با هم الک کنید. بعد کمی از شیر بریزید و کمی از آرد. همینجور به ترتیب بریزید تا تموم بشن. بعدش مواد داخل کیک و روغن رو بریزید.
فر رو از قبل گرم کنید و موادتون رو بریزید توی قالب چرب شده و بذارید توی فر تا وقتی که اماده بشه. درجه فر و زمانش هم نمیدونم چون فرها با هم فرق میکنن. من بعد از نیم ساعت چک میکنم. 
برای موادش من پیاز رو تفت دادم با یکمی زردچوبه. مرغ رو پختم از قبل و ریش ریش کردم بهش اضافه کردم. قارچ و فلفل دلمه و سوسیس هم اضافه کردم. به اضافه نمک و فلفل و سس کچاپ. کلا" سلیقه ایه دیگه.

 

چند وقت بود میخواستم رولت درست کنم ببینم میتونم یا نه. فکر میکردم باید کار سختی باشه و شاید خوب درنیاد. نتیجش شد این:

یعنی از شدت ذوق تا 2 روز هرموقع بیکار میشدم گوشی موبایلم دستم بود داشتم نگاهش میکردم. برای هر کسی که به ذهنم رسید هم عکسشو گذاشتم. توی اینستاگرامم هم گذاشتم. دیدم فقط شما ندیدین گفتم اینجا هم بذارم خیالم کلا" راحت شه! به مایک هم نگفته بودم میخوام درست کنم گفتم شاید خراب شه. بعدش که خوب شد فقط تزئینش مونده بود که شب دیروقت بود گذاشتم واسه فرداش. عصر که مایک از خواب بیدار شد یه رولت خوشمزه منتظرش بود. برق از چشاش میبارید موقع دیدنش.

این خره رو نیگا:

مایک رفته بود از خونه آقاهه ماشین و بیاره میگفت داشتم عقب عقب میرفتم که از تو آینه این خره رو میبینه که آروم اروم میومده تو حیاط. مایک هم اومده پایین بهش آب داده خورده و رفته. طفلک تشنه بوده حتما".خنده

اینم ظرف میوه روز مهمونی. خودم خیلی خوشم اومد از مدلش گفتم عکسشو اینجا هم بذارم:

اینم از آب طالبی های همون روز. کار مایک بود البته:

 باشد که بازم از این زرنگ بازیا دربیارم براتون عکس بذارمچشمک